مصلی جامع شهر نجف

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران - 1393

حضور در 8 دوره از نمایشگاه های بین المللی صنعت ساختمان تهران

بوراک آلومینیوم ترکیه

شرکت مهندسی نما پنجره نیکان ، تولید کننده درب و پنجره با شیشه های دو جداره، نمای شیشه ای و آلومینیوم ،نرده های استلنس استیل و آلومینیوم می باشد.

با پشتوانه تخصص مدیران و تجربه حاصل از انجام صدها پروژه افتخار دارد خدمتی در جهت ارتقای سطح کیفی محصولات مذکور و نیز کاهش هزینه های مصرفی در بخش انرژی و بالا بردن سطح آسایش افراد در محل کار و زندگی خود ایفاء نماید.

از این رو با استفاده از مواد اولیه استاندارد و با کیفیت اعم از پروفیل ،لاستیک و یراق آلات و سایر ملزومات مصرفی و بکارگیری از ماشین آلات CNC اروپائی موجود در کارخانه خود و نیز بهره مندی از تخصص شرکتهای برتر طراح و تولید کننده پروفیل و اخذ نمایندگی و مجوز فروش و تولید از آنها سعی در تولید و تحویل محصولاتی با کیفیت و در خور سلیقه پسند هم میهنان عزیز را داشته است.

 این شرکت با بهره مندی از تخصص شرکت های برترطراح و تولید کننده در و پنجره و نما و اخذ مجوز تولید و فروش از آنها از جمله شرکت Reynaers بلژیک و نمایندگی انحصاری شرکت Burak aluminium ترکیه با برند Alu line از سال۲۰۰۷ تاکنون سعی در تولید و تحویل محصولاتی با کیفیت و در خور سلیقه و پسند هم میهنان عزیز را داشته است.

 کلیه فرایند های شرکت اعم از مهندسی فروش ، تولید و نصب تحت سیستم مدیریت یکپارچه بر پایه الزامات استاندارد ISO9001/2008 مدیریت و کنترل می گردد.

شرکت مهندسی نما پنجره نیکان با دراختیارداشتن زیرساخت های مناسب تولیدی در کارخانه ای به مساحت ۲۵۰۰ متر مربع شامل ماشین آلات شرکت emmegi ایتالیا و elumatec آلمان   ( برش CNC ، دستگاههای فرز اتومات و کله زن، کریمپینگ گوشه ، دستگاه بسته بندی و … ) ، کلیه فعالیت های ساخت و تولید انواع پنجره های آلومینیومی ساده و ترمال بریک با قابلیت نصب شیشه یک و چند جداره را با کیفیت بالا و سرعت مناسب بانجام می رساند.

یراق آلات مصرفی شرکت همگی از بهترین یراق آلات جهانی و با برند های Roto آلمان و Giesse ایتالیا می باشد.

درباره شرکت بوراک آلومینیوم

شرکت بوراک آلومینیوم ترکیه در سال ۱۹۸۴ میلادی بصورت رسمی ثبت و در زمینه تولید ورق های آلومینیومی شروع به فعالیت نمود. در سال ۱۹۹۱ میلادی اولین دستگاه اکستروژن شرکت بوراک راه اندازی و شروع به تولید پروفیل آلومینیومی نمود.

اولین صادرات این شرکت در زمینه محصولات پروفیل و ورق آلومینیومی در سال ۱۹۹۶ میلادی با رعایت کلیه استانداردهای الزامی کشور ترکیه و اتخادیه اروپا صورت پذیرفت.در سال ۱۹۹۷ میلادی نیز هفتمین خط اکستروژن شرکت بوراک آلومینیوم با توجه به نیاز بازار داخلی و خارج از ترکیه به محصولات این شرکت راه اندازی گردید.

پس از سال ۲۰۰۰ میلادی کماکان شرکت بوراک آلومینیوم ترکیه بر سرعت توسعه کیفی و کمی فعالیتهای تولیدی خود افزود. در سال ۲۰۰۲ میلادی سیستمهای معماری با برند Alu-line توسط واحد R&Dبه تولید انبوه رسیده و به بازار عرضه گردید.

توسعه تولید سبب افزایش میزان دفاتر فروش شرکت بوراک آلومینیوم ترکیه در شهرهای استانبول ، آنکارا ، ازمیر، بلغارستان ، رومانی و … شد. در سال ۲۰۰۹ میلادی یکی از بزرگترین پروژه های شرکت بوراک آلومینیوم در زمینه محصولات آلیاژی با مقاومت بالا به تایید مرجع بین المللی طوبی تاک رسید.

در حال حاضر مجموعه بوراک آلومینیوم ترکیه با بیش از ۱۱۰۰ نفر نیروی انسانی در کارخانجات و دفاتر خود مشغول تولید و ارائه محصولات به ۵ قاره جهان و بیش از ۳۶ کشور می باشد.

کارخانجات بوراک آلومینیوم ترکیه با داشتن دپارتمانهای طراحی و اجرایی تولیدی کلیه فعالیتهای طراحی مقاطع اختصاصی پروفیلها ، قالبسازی ، اکستروژن ، عملیات مکانیکی و حرارتی ، رنگ کاری پودری الکترواستاتیک و آنادایزینگ را با دقت و کیفیت متناسب با استاندارد های اروپایی به انجام می رسانند.

هر یک از محصولات این شرکت دارای گواهینامه تایید کیفی و Test Report انجام آزمایشات عملکردی مختص به خود و با بالاترین رنج استاندارد مربوطه می باشد. پروفیل های تولیدی این شرکت فاقد آزبست و مواد آلاینده زیست محیطی بوده و در ردیف برترین پروفیلهای وارداتی از کشور ترکیه طبقه بندی گردیده اند.

برای دانلود کاتالوگ های نیکان بر روی دکمه های زیر کلیک کنید.

با ما در ارتباط باشید

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.