فرآیند ساخت و تولید

همیشه مشتریان شرکت مهندسی نما پنجره نیکان خواهان محصولاتی با کیفیت بالاتر، قیمت مناسب تر و طراحی بهتر هستند. این خواسته مهم مشتریان، مدیران ارشد شرکت را برآن داشت تا با بهره گیری از سیستمهای تولیدی جدید و تکنولوژی روز دنیا در مسیر دستیابی به حداکثر رضایتمندی مشتریان خود بصورت مستمر گام بردارد.

نیکان با در اختیارداشتن زیرساخت های مناسب تولیدی در کارخانه ای به مساحت ۲۵۰۰ متر مربع شامل ماشین آلات شرکت الوماتک آلمان (برش CNC، دستگاههای فرز اتوماتیک و کله زن، کریمپینگ گوشه، بسته بندی و … )، کلیه فعالیت های ساخت و تولید انواع پنجره های آلومینیومی چند جداره را با کیفیت بالا و سرعت مناسب به انجام می رساند.

پروفیل های تخصصی مورد استفاده در تولید، معمولاً پروفیل های شرکت Burak Aluminum ترکیه اند که با بهترین کیفیت از کارخانه های بیلت سازی اروپایی همچون Hydro نروژ و RusAl تامین می گردند.

کلیه محصولات توسط پرسنل متخصص و آموزش دیده که توسط کارشناسان شرکت الوماتک آلمان نحوه کار با ماشین آلات تولید را فراگرفته و در زمینه مونتاژ کلیه متعلقات و یراق آلات خاص نیز مهارت بالایی دارند ساخته و عرضه می شوند.

نظام برنامه ریزی، کنترل و تضمین کیفیت و ایمنی در جهت ارتقاء سطح تولید ناب و چابک در کارخانه مستقر بوده و همواره پایش و کنترل کمیت و کیفیت برنامه های ساخت محصولات با بالاترین دقت از سوی عوامل اجرایی صورت می پذیرد.