شرکت مهندسی نما پنجره نیکان ، تولید کننده درب و پنجره با شیشه های دو جداره، نمای شیشه ای و آلومینیوم ،نرده های استلنس استیل و آلومینیوم بوده و با پشتوانه تخصص مدیران و تجربه حاصل از انجام صدها پروژه افتخار دارد خدمتی در جهت ارتقای سطح کیفی محصولات مذکور و نیز کاهش هزینه های مصرفی در بخش انرژی و بالا بردن سطح آسایش افراد در محل کار و زندگی خود ایفاء نماید.از این رو با استفاده از مواد اولیه استاندارد و با کیفیت اعم از پروفیل ،لاستیک و یراق آلات و سایر ملزومات مصرفی و بکارگیری از ماشین آلات CNC اروپائی موجود در کارخانه خود و نیز بهره مندی از تخصص شرکتهای برتر طراح و تولید کننده پروفیل و اخذ نمایندگی و مجوز فروش و تولید از آنها سعی در تولید و تحویل محصولاتی با کیفیت و در خور سلیقه پسند هم میهنان عزیز را داشته است.

شرکت مهندسی نما پنجره نیکان از سال ۲۰۰۷ میلادی با راه اندازی خط تولید درب و پنجره همزمان با شرکت های مطرح در زمینه طراحی و تولید سیستم و پروفیل های آلومینیومی اروپائی و ترک ارتباط برقرار نموده و پس از  بازدید و مقایسه سیستم های مختلف در سال ۲۰۱۱ میلادی اقدام به اخذ نمایندگی انحصاری از شرکت Burak aluminum  ترکیه جهت توزیع کلیه محصولات آن شرکت نموده است.

در این راستا ، برند های Burak aluminum و Alu line و Burak Bond در کلیه مقاطع پروفیل ، ورق و درب و پنجره آلومینیومی در ایران به نام شرکت نیکان به ثبت رسیده و کلیه حقوق مادی و معنوی از قبیل واردات ، تبلیغات ، بسته بندی و فروش آن منحصرا در اختیار شرکت نیکان بوده و هرگونه فعالیت در زمینه های فوق الذکر در ایران با برند های مذکور پیگرد قانونی دارد.

Door and window systems

آلومینیوم برای حال و آینده …

نسل جدید سیستم های درب و پنجره Alu line  با ویژگی های برتر ،تامین کننده هر آنچه در ذهن خلاق و ایده پرداز معماران می گذرد می باشد .

سیستم های معماری Alu line  با محصولات خود راه حل های متنوع و اقتصادی را به معماران و سازندگان  پیشنهاد میدهد.

Curtain wall systems

سیستم های معماری نمای طراحی شده توسط واحد توسعه محصولات بوراک آلومینیوم ، در برابر حرارت و آب کاملا آب بندی بوده و در این راستا موفق به کسب بالاترین استاندارد های کیفی از مراجع مربوطه گشته اند.

این گامی جدی است برای رسیدن به رضایتمندی کامل مشتریان از محصولات بوراک آلومینیوم.

Sliding systems

شرکت بوراک آلومینیوم با طراحی سیستم های انعطاف پذیر و غیر قابل انعطاف و ساخت سیستم های ایمن که برای همه ی کاربرد ها مناسب می باشند سعی در فراهم کردن تمام نیاز های مشتریان خود دارد.

از این رو شرکت نیکان با اجرای سیستم های Sliding بوراک آلومینیوم تمامی نیاز های مشتریان خود را تامین می کند.

گالری نیکان

دریافت کاتالوگ

درباره ی نیکان

آدرس دفتر مرکزی تهران : تهران – بلوار آفریقا – خیابان گلفام – پلاک ۶۰( ساختمان امیر) – طبقه سوم – واحد ۳۰ – تلفن: ۳۶-۲۲۰۵۰۰۳۴

آدرس سایت کارخانه: تهران – کیلومتر ۴۵ جاده خاوران – شهرک صنعتی عباس آباد – بلوار ابن سینا – خیابان کوش آوران- خیابان ۱۸-شماره ۲۵۹۸ – تلفن: ۳۶۴۲۷۱۷۸ / ۳۶۴۲۷۱۸۱