سیستم BM-72

سیستم BM-72 نسل جدید پروفیل های لولایی است که قابلیت های فراوانی برای پنجره و درب های لولایی پدید می آورد. همچنین این سیستم نسبت به باد، آب و هوا کاملا عایق بوده و در این راستا استاندارد های لازم را کسب نموده است.
این سیستم با توجه به عرض پروفیل ۷۲ میلی متری خود دارای مقاومت مکانیکی بالاتری نسبت به سری های BM-60 و BM-55 است. از این رو می توان از این سیستم در تولید بازشوهای بزرگتر و بلندتری استفاده نمود. همچنین ضریب انتقال حرارت و صدا در این سیستم به شدت کاهش پیدا کرده است.

سیستم BM-60

سیستم BM-60 نسل جدید پروفیل های لولایی می باشد که قابلیت های فراوانی برای پنجره و درب های لولایی پدید می آورد. همچنین این سیستم نسبت به باد، آب و هوا کاملا عایق بوده و در این راستا استاندارد های لازم را کسب نموده است.این سیستم با توجه به تنوع پروفیل های فریم و بازشو و امکاناتی نظیر روکوب و پروفیل های کنج ۹۰ درجه یکی از مقرون به صرفه ترین سیستم های لولایی است که از دو جهت حائز اهمیت می باشد:

  1. قیمت مناسب و اقتصادی.
  2. امکان ساخت پنجره هایی با حداکثر توان فنی و مقاومت مکانیکی.

سیستم BM-55

سیستم BM-55 نسل جدید پروفیل های لولایی می باشد که قابلیت های فراوانی برای پنجره و درب های لولایی پدید می آورد.همچنین این سیستم نسبت به باد،آب و هوا کاملا عایق بوده و در این راستا استاندارد های لازم را کسب نموده است.
سری BM-55 سری اکونومی پروفیل های لولایی بوراک آلومینیوم جهت پنجره های با سایز و ابعاد متوسط در نظر گرفته شده است.این سیستم ضمن هوابندی و آب بندی فوق العاده از لحاظ قیمت نیز به صرفه است.

سیستم EY-45

EY-45 سیستم بسیار ساده ای که جهت مراکز اداری تجاری و منازل خصوصا” مناطق مرطوب کاربرد دارد. این سیستم بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه بوده و در انواع درب و پنجره قابل استفاده است.