شرکت بوراک آلومینیوم ترکیه

شرکت بوراک آلومینیوم ترکیه در سال ۱۹۸۴ میلادی به صورت رسمی ثبت و در زمینه تولید ورق های آلومینیومی شروع به فعالیت نمود. در سال ۱۹۹۱ میلادی اولین دستگاه اکستروژن شرکت بوراک راه اندازی و شروع به تولید پروفیل آلومینیومی کرد.

این شرکت در سالهای بعد با توسعه تجهیزات خود اقدام به خرید دستگاههای اکستروژن با ظرفیت بالاتر نموده و موفق به ثبت کارخانه رنگ پودری الکترواستاتیک خود در سال ۱۹۹۵ میلادی گردید.

اولین صادرات این شرکت در زمینه محصولات پروفیل و ورق آلومینیومی در سال ۱۹۹۶ میلادی با رعایت کلیه استانداردهای الزامی کشور ترکیه و اتحادیه اروپا صورت پذیرفت. در سال ۱۹۹۷ میلادی نیز هفتمین خط اکستروژن شرکت بوراک آلومینیوم با توجه به نیاز بازار داخلی و خارج از ترکیه به محصولات این شرکت راه اندازی گردید.

پس از سال ۲۰۰۰ میلادی کماکان شرکت بوراک آلومینیوم ترکیه بر سرعت توسعه کیفی و کمی فعالیتهای تولیدی خود افزود. در سال ۲۰۰۲ میلادی سیستم های معماری با برند Alu-line توسط واحد R&D به تولید انبوه رسیده و به بازار عرضه گردید.

توسعه تولید سبب افزایش میزان دفاتر فروش شرکت بوراک آلومینیوم ترکیه در شهرهای استانبول، آنکارا، ازمیر، بلغارستان، رومانی و … شد. در سال ۲۰۰۹ میلادی یکی از بزرگترین پروژه های شرکت بوراک آلومینیوم در زمینه محصولات آلیاژی با مقاومت بالا به تایید مرجع بین المللی طوبی تاک رسید.

آخرین تحولات مربوط به این شرکت خرید شرکت آکسان آلومینیوم در سال ۲۰۱۲ میلادی و بهره برداری از کارخانه تولید ورق کامپوزیت با برند Burak Bound در این سال است.

در حال حاضر مجموعه بوراک آلومینیوم ترکیه با بیش از ۱۱۰۰ نفر نیروی انسانی در کارخانجات و دفاتر خود مشغول تولید و ارائه محصولات به ۵ قاره جهان و بیش از ۳۶ کشور می باشد.

کارخانجات بوراک آلومینیوم ترکیه با داشتن دپارتمان های طراحی و اجرایی تولیدی کلیه فعالیتهای طراحی مقاطع اختصاصی پروفیل ها، قالبسازی، اکستروژن، عملیات مکانیکی و حرارتی، رنگ کاری پودری الکترواستاتیک و آنادایزینگ را با دقت و کیفیت متناسب با استاندارد های اروپایی به انجام می رسانند.

هر یک از محصولات این شرکت دارای گواهینامه تایید کیفی و Test Report انجام آزمایشات عملکردی مختص به خود و با بالاترین رنج استاندارد مربوطه است. پروفیل های تولیدی این شرکت فاقد آزبست و مواد آلاینده زیست محیطی بوده و در ردیف برترین پروفیل های وارداتی از کشور ترکیه طبقه بندی گردیده است.

توانمندی های اجرایی- فنی  Burak aluminum ترکیه

۱- استفاده از بیلت اروپایی با شناسنامه مستند و معتبر در تولید پروفیل های آلومینیومی

۲- تنوع بالای رنگ و آنادایز ورق های کامپوزیت پنل و پروفیل های آلومینیومی تولیدی

۳- مشخصات فنی مطلوب و استاندارد نظیر مقاومت به خوردگی، وزن و … محصولات تولیدی

۴-دارا بودن نیروی انسانی متخصص و آموزش دیده به لحاظ امور طراحی، تولید و اجراء

۵- مشارکت با نمایندگی ها در امر طراحی نمای پروژه ها و نظارت بر فرآیندهای اجرایی ایشان در پروژه های بزرگ

۶- توانایی ارائه مقاطع تخصصی و مشخصات فنی مورد نیاز کارفرمایان (خصوصاً افزایش ضخامت رنگ و کیفیت آنادایزینگ، خدمات تخصصی تولید پروفیل های منحنی و Curve)

۷-نظارت بر نمایندگی ها و پایش رضایت مشتریان از خرید محصولات تولیدی بوراک از نمایندگی ها