نیکان را بشناسیم!

شرکت مهندسی نما پنجره نیکان، تولید کننده درب و پنجره آلومینیومی با شیشه های دو جداره، نمای شیشه ای و آلومینیومی، نرده های استنلس استیل و آلومینیوم بوده که با پشتوانه تخصص مدیران و تجربه حاصل از انجام صدها پروژه، افتخار دارد خدمتی در جهت ارتقای سطح کیفی محصولات مذکور و نیز کاهش هزینه های مصرفی در بخش انرژی و بالا بردن سطح آسایش افراد در محل کار و زندگی خود ایفاء نماید. از این رو با استفاده از مواد اولیه استاندارد و با کیفیت اعم از پروفیل، لاستیک و یراق آلات و سایر ملزومات مصرفی و بکارگیری ماشین آلات CNC اروپائی موجود در کارخانه خود و نیز بهره مندی از تخصص شرکتهای برتر طراح و تولید کننده پروفیل و اخذ نمایندگی و مجوز فروش و تولید از آنها سعی در تولید و تحویل محصولاتی با کیفیت و در خور سلیقه پسند هم میهنان عزیز را داشته است.
قبل از شکل گیری شرکت مهندسی نما پنجره نیکان، مدیران و کارکنان نیکان تجربه چندین سال فعالیت در زمینه تولید درب و پنجره و نمای آلومینیومی ساختمان را در کارنامه خود داشته اند. سرانجام مدیران نیکان در سال ۲۰۰۷ میلادی (۱۳۸۵ شمسی) با راه اندازی اولین خط تولید درب و پنجره آلومینیومی مستقل خود و بهره مندی از چندین سال تجربه در اجرای پروژه های گوناگون، نیکان را تاسیس کردند.

پس از شکل گیری نیکان، مدیران ارشد با شرکت های مطرح در زمینه طراحی و تولید سیستم پروفیل های آلومینیومی اروپائی و ترک ارتباط برقرار نموده و پس از بازدید و مقایسه سیستم های مختلف در سال ۲۰۱۱ میلادی، اقدام به اخذ نمایندگی انحصاری از شرکت Burak aluminum ترکیه جهت توزیع کلیه محصولات آن شرکت کردند.
در این راستا ، برند های Burak aluminum و Alu line و Burak Bond در کلیه مقاطع پروفیل، ورق و درب و پنجره آلومینیومی در ایران به نام شرکت مهندسی نما پنجره نیکان به ثبت رسیده و کلیه حقوق مادی و معنوی از قبیل واردات ، تبلیغات ، بسته بندی و فروش آن منحصرا در اختیار شرکت مهندسی نما پنجره نیکان بوده و هرگونه فعالیت در زمینه های فوق الذکر در ایران با برند های مذکور پیگرد قانونی دارد.

از آنجایی که در محصولات ساختمانی، نحوه نصب و اجرا نیز از اهمیت خاصی برخوردار است، این شرکت با شناخت نقاط بحرانی دارای اهمیت، در نصب و اجرا محصولات خود از پرسنل مجرب بهره گرفته که حداکثر کیفیت را در نصب در زمان پیش بینی شده خواهند داشت. کلیه فرایند های مذکور اعم از مهندسی فروش، تولید و نصب تحت سیستم مدیریت یکپارچه بر پایه الزامات استاندارد ISO9001/2015 مدیریت و کنترل می گردد.

تولید و ساخت درب و پنجره های شرکت مهندسی نما پنجره نیکان بوسیله ماشین آلات CNC ایتالیایی و آلمانی، توسط پرسنل مجرب و کارآزموده در سایت کارخانه نیکان واقع در شهرک صنعتی عباس آباد صورت می پذیرد. این امر باعث می شود تا این شرکت قابلیت تولید انبوه انواع پنجره و نمای ساختمان را به خوبی دارا باشد.
پروفیل های مصرفی از مواد اولیه و آلیاژهای آلومینیوم شرکت های Hydro نروژ و Rusal در کارخانه Burak aluminum تهیه می شوند که علاوه بر جلای ظاهری، تحت عملیات سخت کاری دارای مقاومتی مناسب و سختی بالا می گردند.
پوشش پروفیل های بکاررفته در درب و پنجره ها طبق سلیقه کارفرما و مطابق با استانداردهای جهانی در رنگهای مختلف آنادایز یا رنگ پودری الکترواستاتیک و طرح چوب است که علاوه بر پوشش ظاهری موجب استحکام و مقاومت بالاتر پروفیل نیز می گردد..