اطلاعات شرکت

شرکت مهندسی نما پنجره نیکان، تولید کننده در و پنجره آلومینیومی با شیشه های دوجداره، نمای شیشه ای (Curtain Wall)، نمای آلومینیومی کامپوزیت پنل و نرده های استنلس استیل و آلومینیوم است. این شرکت با پشتوانه تخصص مدیران و پرسنل خود و تجربه حاصل از انجام بیش از صد پروژه افتخار دارد در جهت ارتقا سطح کیفی محصولات مذکور، کاهش هزینه های مصرفی در بخش انرژی و بالا بردن بهینه سازی مصرف سوخت در ساختمان (مبحث ۱۹)، وظیفه خود را انجام دهد.

 از این رو نیکان با استفاده از مواد اولیه استاندارد و با کیفیت اعم از پروفیل، لاستیک، یراق آلات و سایر ملزومات مصرفی، بهره مندی از تخصص شرکت های برتر طراح و تولید کننده پروفیل های آلومینیومی و اخذ نمایندگی انحصاری شرکت Burak aluminium ترکیه با برند Alu line از سال۲۰۰۷ تاکنون، سعی در تولید و تحویل محصولاتی با کیفیت و در خور سلیقه و پسند هم میهنان عزیز را داشته است.

از آنجایی که در محصولات ساختمانی، نحوه نصب و اجرا نیز از اهمیت خاصی برخوردار است، این شرکت با شناخت نقاط بحرانی دارای اهمیت، در نصب و اجرا محصولات خود از پرسنل مجرب بهره گرفته که حداکثر کیفیت را در نصب در زمان پیش بینی شده خواهند داشت. کلیه فرایند های مذکور اعم از مهندسی فروش، تولید و نصب تحت سیستم مدیریت یکپارچه بر پایه الزامات استاندارد ISO9001/2015 مدیریت و کنترل می گردد.

تولید و ساخت درب و پنجره های شرکت مهندسی نما پنجره نیکان بوسیله ماشین آلات CNC ایتالیایی و آلمانی، توسط پرسنل مجرب و کارآزموده در سایت کارخانه نیکان واقع در شهرک صنعتی عباس آباد صورت می پذیرد. این امر باعث می شود تا این شرکت قابلیت تولید انبوه انواع پنجره و نمای ساختمان را به خوبی دارا باشد.

پروفیل های مصرفی از مواد اولیه و آلیاژهای آلومینیوم شرکت های Hydro نروژ و Rusal در کارخانه Burak aluminum تهیه می شوند که علاوه بر جلای ظاهری، تحت عملیات سخت کاری دارای مقاومتی مناسب و سختی بالا می گردند.

پوشش پروفیل های بکاررفته در درب و پنجره ها طبق سلیقه کارفرما و مطابق با استانداردهای جهانی در رنگهای مختلف آنادایز یا رنگ پودری الکترواستاتیک و طرح چوب است که علاوه بر پوشش ظاهری موجب استحکام و مقاومت بالاتر پروفیل نیز می گردد.